3. Bölge Toplantısı Karabük'te


Ensar Vakfı 3. Bölge Toplantısı Karabük Şubesi'nin ev sahipliğinde 7 Mart Cumartesi günü Safranbolu'da gerçekleşti.

Karabük Şubesinin yanı sıra; Amasya Şube Başkanı İsmail Hakkı Çıttır,Ankara Şube Başkanı Ercan Poyraz, Bartın Şube Başkanı Erol Uğur, Çorum Şube Başkanı H. İbrahim Aşgın, Düzce Şube Başkanı Sevban Yıldırım, Karabük Şube Başkanı Kadir Öztürk, Kastamonu Şube Başkanı Abdullah Yılmaz, Kastamonu / İnebolu Şube Başkanı Salih Kuruali, Ordu Şube Başkanı Olgun Küçük, Ordu / Ünye Şube Başkanı İbrahim Elibolca, Samsun Şube Başkanı Mehmet Gültekin, Sinop / Boyabat Şube Başkanı İbrahim Açıkgöz, Sivas Şube Başkanı Cemal Karaca, Tokat Şube Başkanı Mustafa Solmaz, Yozgat Şube Başkanı Hüseyin Durusoy, Zonguldak / Ereğli Şube Başkanı Hüseyin Doğru, Ankara / Çankaya Şube Başkanı Mustafa Uludağlı, Ankara / Yenimahalle Şube Başkanı Bayram Ali Keleş, Sinop Şube Başkanı Muhammed Başoğlu Tokat / Niksar Şube Başkanı Çetin Kaya, Çankırı Şube Başkanı Recep Yılmaz, Kırıkkale Şube Başkanı Kadir Başer, Tokat / Erbaa Şube Başkanı Durmuş Sezgin 'in katılımı ile Kuran'ı Kerim tilavetiyle başladı. 

Ardından Karabük Şube Başkanı Kadir Öztürk'ünn hoş geldiniz konuşması ve akabinde Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy un selamlama konuşmaları ile devam etti. İlk oturum Ensar Vakfı Genel Müdür Yardımcısı ve Projeler Koordinatörü Abdullah Serenli'nin başkanlığında gerçekleşti.

Serenli, Vakıf Felsefesi ve Vakıf Tarihi Konulu Söyleşisi sürdürdükten sonra; Genel Merkez Muhasebe Biriminden Murat Aslan'ın 'Sivil Toplum Kuruluşlarında Resmi Muhasebe ve Mevzuat' başlıklı sunumu ile program sürdü. Finans ve yatırım konusunda uzman danışman olan Ayhan Koç ise 'Sivil Toplum Kuruluşlarında Kaynak Geliştirme ve Finans Yönetimi' başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. İlk oturum; Kerem Abadi'nin "Sivil Toplum Kuruluşlarında Kurumsal İletişim" sunumu ile sonra erdi.

Bölge toplantısının ikinci oturumu ise Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader'in 'Verimlilik ve Koordinasyon' konusunu şube başkanları ile karşılıklı seminer şeklinde işlemesiyle sona erdi.

Ensar Vakfı Bölge toplantılarında detaylı çalışma ve verimliliği gözeterek, bölge toplantısına katılan şubelerin yıllık planlarını ve gerçekleştirdikleri etkinlikleri birlikte mütalaa etmelerini sağlıyor.

Haberin Galerisi