ŞUBE HABERLERİ

Ensar Vakfı Batman Şubesi`nden 635 öğrenciye ücretsiz kurs

Ensar Vakfı Batman Şubesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Projesi kapsamında yürüttüğü ‘Batman Ensar Eğitim ve Kültür Evi-2’ projesi kapsamında 2016 yılı başından bu yana toplam 635 öğrenciye ücretsiz kurs hizmeti verdi.

Trabzon Ensar Vakfı 100 KTÜ öğrencisi ile doğa kampında

Trabzon Ensar Vakfı, Düzköy’deki doğa kampında üniversite öğrencileriyle buluştu. Trabzon Ensar Vakfı Başkanı Ömer Topaloğlu: “Trabzon Ensar Vakfı Düzköy Doğa Kampında 100 KTÜ öğrencimizle birlikteyiz elhamdulillah programımıza Cihannüma Genel Başkan`ımız sayın Mustafa Şen bey konuşmacı olarak katıldı Trabzon Valimiz Sayın Yücel Yavuz beyde programımızı katılım ve konuşmalarıyla onurlandırdılar Ensar olarak şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Bu hafta Tekman`da Ensar Buluşmalarında Aşure ikramı oldu

Ensar Vakfı Tekman Şubesi bu haftaki buluşmasına İlçe Kaymakamı Lütfullah Ün`ü misafir etti. Buluşma gününün bu haftaki teması Muharrem Ayı idi. Program dahilinde vakıf gönüllülerine aşure ikramı yapıldı.

Afyonkarahisar`da Ensar Akademi 4. sezonu başlıyor

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim Görevlisi Recep Kaya’nın Program Koordinatörlüğünde bu yıl dördüncüsü icra edilecek olan Ensar Akademi Bilimsel Okumalarına katılmak isteyenler katılım formlarını Gedik Ahmet Paşa Medresesi’nde (Taş Medrese) 21 Ekim Cuma akşamı mesai bitimine kadar doldurabilecekler.

Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu`ndan şehit ailelerine ziyaret

Antalya’da faaliyet gösteren farklı kesimlerden 27 STK’ nın bir araya gelmesiyle kurulan Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu (ANTBİRKAP) Yönetim Kurulu üyeleri ve üye STK temsilcileri ile birlikte 15 Temmuz şehit ailelerine taziye ziyaretinde bulunuldu.

Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Platformu: Hain terör Türkiye`nin yükselişini durduramayacak

Memur - Sen ve Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Şube Başkanı Ahmet Gök, 20 Ağustos`ta, Beybahçe Mahallesi`ndeki kına gecesinde yapılan canlı bomba saldırısının hedefinin ülkenin birlik ve beraberliğini hedeflediğini ve 54 masum insanın bu kanlı saldırıda hayatını kaybettiğini, 64 kişinin de hastanelerde hayatta kalma mücadelesi verdiğini söyledi.