ŞUBE HABERLERİ

Sinop STK`larından referandumda `Evet` desteği

25. Dönem AK Parti Sinop Milletvekili, Sinop Sivil Toplum Kuruluşları ve İmam Hatip Okulları Platformu İl Koordinatörü Cengiz Tokmak`ın öncülüğünde bugün Ahmet Muhip Dranas Uygulama otelinde toplantı gerçekleştirildi.

Kocaeli`den Avrupa`ya gönüllü kınama!

Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesinde Avrupa’da çıkan olayları protesto eden bir basın açıklaması yapıldı.

`Namazla Diriliş İkinci On Yıl` organizatörü STK`lardan Aksaray Valisine ziyaret

Ensar Vakfı Aksaray Şubesi, Namaz Gönüllüleri Platformu, Genç Namaz Gönüllüleri Platformu, Aksaray Enderun, ASÜ Enderun, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, MÜSİAD Aksaray Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti, Birlik Vakfı, Memursen ve Mekfüre Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ konulu konferans programı için Aksaray’a gelen yazar ve konuşmacılar Abdullah Yıldız, Metin Balkanlıoğlu, Abdulhamit Kahraman, Hüseyin Kader, Mehmet Paksu ile program düzenleyici STK temsilcileri Aksaray Valisi Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan: `Ensar Vakfı’nın faaliyetlerini yoğunlaştırılmasını diliyoruz`

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ensar Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Musa Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri Muhammet Kocakaya, İbrahim Mamur, İsmail Birdane, Mustafa Öz, Necmettin Balık, Şenol Kalafat, Ali Topaktaş, Saffet Yılmaz, Mehmet Celebi, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Armağan ve Gençlik Kolları üyeleri Bakihan Yılmaz, Okan Kabuk, ile Selçuk Kurt’u makamında kabul etti

İnegölde “Tanıkları ile 28 Şubat Zulmü” konferansı yapıldı

İnegöl´de faaliyet gösteren 5 derneğin işbirliğinde düzenlenen “Tanıkları ile 28 Şubat Zulmü” konferansında, 4 eğitimci postmodern darbe sırasında yaşadıkları zorlukları anlattılar. Gözyaşlarının sel olduğu programa gençler yoğun ilgi gösterdi.

Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu Kayseri Şeker`de buluştular

Birlik Vakfı, İlim Yayma Vakfı, İHH, Mazlumder, Anadolu Gençlik Derneği, Asder, Verenel, Kimder, Şefkat Der,Kökbir, Diyanet Sen, Ensar Vakfı, Kuder,Kasder, İlim Yayma Cemiyeti, Erdemli Aile,Çevre Ahlak Vakfı,Darülaceze Vakfı,Reyhan Vakfı, Yazarlar Birliği, Doğu Türkistanlılar derneği,BosnaTürkleri,Hafızlar Derneği gibi 91 Gönüllü Kültür kuruluşu ve STK`nın oluşturduğu Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu temsilcileri Kayseri Şeker`de 15 Temmuz Şehitleri Konferans salonunda bir araya geldi.