ŞUBE HABERLERİ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan: `Ensar Vakfı’nın faaliyetlerini yoğunlaştırılmasını diliyoruz`

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ensar Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Musa Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri Muhammet Kocakaya, İbrahim Mamur, İsmail Birdane, Mustafa Öz, Necmettin Balık, Şenol Kalafat, Ali Topaktaş, Saffet Yılmaz, Mehmet Celebi, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Armağan ve Gençlik Kolları üyeleri Bakihan Yılmaz, Okan Kabuk, ile Selçuk Kurt’u makamında kabul etti

İnegölde “Tanıkları ile 28 Şubat Zulmü” konferansı yapıldı

İnegöl´de faaliyet gösteren 5 derneğin işbirliğinde düzenlenen “Tanıkları ile 28 Şubat Zulmü” konferansında, 4 eğitimci postmodern darbe sırasında yaşadıkları zorlukları anlattılar. Gözyaşlarının sel olduğu programa gençler yoğun ilgi gösterdi.

Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu Kayseri Şeker`de buluştular

Birlik Vakfı, İlim Yayma Vakfı, İHH, Mazlumder, Anadolu Gençlik Derneği, Asder, Verenel, Kimder, Şefkat Der,Kökbir, Diyanet Sen, Ensar Vakfı, Kuder,Kasder, İlim Yayma Cemiyeti, Erdemli Aile,Çevre Ahlak Vakfı,Darülaceze Vakfı,Reyhan Vakfı, Yazarlar Birliği, Doğu Türkistanlılar derneği,BosnaTürkleri,Hafızlar Derneği gibi 91 Gönüllü Kültür kuruluşu ve STK`nın oluşturduğu Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu temsilcileri Kayseri Şeker`de 15 Temmuz Şehitleri Konferans salonunda bir araya geldi.

Nevşehir`de Namazla Diriliş`in ikinci 10 yılı başlıyor

İnsanları namaza teşvik etmek ve toplumda namaz bilinci oluşturmak için kurulan Namazla Diriliş Platformu 1. On Yılını Geride Bıraktı. İkinci On Yıl Anadolu da Nevsehirden Başlıyor.Nevşehirde Yoğun Bir İlgiyle Karşılanan Namazla Diriliş Programları Birinci On Yıl da Nevsehir Merkez İlçeler Ve Kasabalarimizda Halkımızın Teveccühü Kazanmış Ve Salonlar Hinca hınç Dolmuştu.

Ensar Vakfı Batman Şubesi`nin eğitim projesi kapanış programında birlik ve beraberlik mesajı verildi

Ensar Vakfı Batman Şubesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen “Batman Ensar Eğitim ve Kültür Evi-2” projesinin kapanış programı TPAO Kristal Park’ta yapıldı. Programa Batmanlı vakıf ve eğitim gönüllüleri, STK temsilcileri, Batman Valisi Ahmet Deniz, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ve basın mensupları katıldı. Programda birer konuşma yapan Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader ve Vali Ahmet Deniz, gençliğe yapılan hizmetlerin öneminden bahsederek Ensar Vakfı Batman Şubesini çalışmalarından dolayı tebrik etti.