HABERLER

Gülümseten Emek Projesi Meyvelerini Verdi

Genç Ensar Kız Komisyonu tarafından hayata geçirilen Gülümseten Emek projesi ile hazırlanan oyuncak bebekler, Suriye’nin Azez bölgesinde bulunan Kızılay’a ait İlbil-1 mülteci kampında yaşayan çocuklara ulaştırıldı.

Mülteci Çocukları `Gülümseten Emek` Yola Çıktı

Genç Ensar Kız Komisyonu tarafından başlatılan Gülümseten Emek projesiyle, binlerce gönüllünün el emeklerini ortaya koyarak yaptığı bir tır dolusu bebek, Kızılay Lojistik Merkezinden Azez`e doğru yola çıktı.

İlahiyat Vefa Derslerinin Nisan Ayı Konuğu `Tayyar Altıkulaç`

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olanları bir araya getirmek ve onları lisans dönemindeki gibi hocalarla buluşturmak amacıyla her ayın son cumartesi günü Ensar Vakfı Genel Merkezi’nde “İlahiyat Vefa Dersleri”ne yapılmaktadır.

Adıyaman’da iki kütüphane açılışı birden yapıldı

Adıyaman Şehit Hasan Aydoğdu Anadolu İmam Hatip Lisesine ve TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu bağışla ve Ensar Vakfı’nın organizasyonuyla yapılan Şehit Hasan Aydoğdu A.İ.H.L .Kütüphanesi ve TOBB Kız A.İ.H.L. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Ensar Vakfı Kamuoyu Duyurusu

Milli birliğimizi, beraberliğimizi ve manevi değerlerimizi ihya edecek nesiller yetiştirmeyi kendisine gaye edinen bir vakıf olarak, sorumluluk sahibi bütün kişi, kurum ve çevreleri akl-ı selîm etrafında toplanmaya uyanık olmaya ve kardeşliğimizi muhafaza etmeye davet ediyoruz.